Oscar van der Meijden

No items found.
Oscar van der Meijden

Over Oscar

Oscar van der Meijden weet wat het betekent om te presteren onder druk. Als voormalig commercieel directeur bij KPN leidde hij grote salesteams door groeimarkten én door zware tegenslagen. Die directe, to-the-point aanpak neemt hij mee naar TalentEmpowerment.

Achtergrond

Oscar bouwde zijn loopbaan op in de B2B-wereld, waar hij ruim 22 jaar werkzaam was bij KPN in uiteenlopende leiderschapsrollen. Als Verkoopdirecteur B2B was hij verantwoordelijk voor de sectoren Finance, Retail en Professional Services. Eerder was hij Sales Director voor de Food & Retail Industry en Director Sales Operations. In al die rollen leidde hij teams van tien tot tachtig mensen en ontwikkelde hij expertise in strategie, commerciële transformatie en groei realiseren in stagnerende markten.

In 2020 richtte Oscar Northbridge Advisory B.V. op, een consultancybedrijf vanuit Breukelen waarmee hij CEO's en CCO's begeleidt bij uitdagingen in commercie, turnarounds en organisatieverandering. Daarnaast is hij actief als Advisory Board-lid bij Joss Elastomers & Chemicals en Beerensteyn Partners. Hij volgde een MBA aan TSM Business School en studeerde AI, business strategies and applications aan de Haas School of Business van de University of California, Berkeley.

Rol bij TalentEmpowerment

Oscar coacht als Impact Coach sporters die naast hun sport ook willen groeien in hun maatschappelijke en zakelijke ontwikkeling. Hij brengt zijn scherpe blik uit de boardroom direct naar de coachingsgesprekken: concreet, eerlijk en altijd gericht op het échte resultaat.

Andere mensen

No items found.

Is je interesse gewekt? Heb je vragen?

Neem contact op met
Oscar van der Meijden
Inspirerende

Cases